X Turniej Piłkarski Przedszkolaków z osiedla Tysiąclecia o Puchar "Piastka"

27 pażdziernika 2022 roku na hali pilkarskie - SportPark w Chorzowie odbył się Przedszkolny Turniej Piłkarski o Puchar "Piastka", już po raz dziesiaty do wspólnej zabawy sportowej przystapiły dzieci z przedszkoli majacych swoje siedziby na osiedlu Tysiąclecia.

Piłkarski turniej rozpoczął się prezentacją druzyn, trenerów oraz osób, bez których te sportowe rozgrywki nie udałyby się. Przed kazdym meczem, jak  na prawdziwych sportowców przystało, piłkarze witali sie usciskiem dłoni, a po skończonym meczu gratulowali sobie dobrej gry. Od pierwszego gwizdka sędziego rozpoczęła się walka o cenne punkty. Drużyny walczyły do samego końca, dając z siebie wszystko, a wola po każdej ze stron była ogromna - a jednak to MY bylismy najlepsi - zdobylismy Puchar Piastak czyli I miejsce w całym Turnieju Piłkarskim. Najlepszym strzelcem bramek w całym turnieju został - Mateusz Bożek.

link do filmu - NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU.

Dziękujemy także, za przygotowanie reprezentacji Maciusiowego Krolestwa, trenerowi p. Zygmuntowi, asystentom trenera - p. Oliwii i p. Darkowi oraz obsłudze technicznej, która pomogła w transporcie druzyny p. Izie, p. Natali, p. rodzicom Wojtka, Emilki i Helenki, którzy wraz z naszymi kibicami (było ich troszeczkę ;) ) nieustannie zagrzewali do walki.

Na zakończenie, podczas wręczania głównej nagrody - "Puchary Piastaka", nie zabrakło utworu Queen "We Are The Champions"